TRI-BIO-Probio

Uue põlvkonna ökoloogiliste biopuhastusvahendite seeria, mis sisaldab elujõulisi probiootilisi mikroorganismide kultuure. probiotic-cleanersTRI-BIO ökoloogilised probiootilised puhastusvahendid on parimad, kõige tõhusamad ja lihtsamalt kasutatavad puhastusvahendid, mida olete kunagi kasutanud. Need on tõelised bioloogilised puhastusvahendid, mis sisaldavad elujõulisi probiootilisi mikroorganismide kultuure.
Maailma Terviseorganisatsiooni järgi tähendab probiootiline „elu jaoks”. „Probiootik on elav mikroorganism, mis õigetes kogustes toob kasu oma peremeesorganismi tervisele.”
Väga tõhusad, kasutamiseks ohutud ja keskkonnasõbralikud. Need puhastavad ja desinfitseerivad naturaalselt ja ohutult ka mikroskoopilisel tasandil. Erinevalt tavalistest desinfektantidest tapavad TRI-BIO probiootikud ainult halbu baktereid, luues tervisliku mikrofloora. Need vähendavad infektsiooniohtu ja eemaldavad tõhusalt ebameeldivad lõhnad.
Probiootikud lähevad kerge vaevaga pragudesse, lõhedesse ja pinnapooridesse, puhastades pinda sügavamalt ja tagades meeldiva lõhna pikemaks ajaks. Need jätkavad puhastamist ja pakuvad kaitset kuni kolm päeva pärast kasutamist.

TERVISESÕBRALIK JA KESKKONNASÕBRALIK

probiotic-gardenKõik TRI-BIO ökoloogilised probiootilised cpuhastusvahendid on Ökoloogiliselt sertifitseeritud ja vastama järgmistele standarditele:
Ei sisalda tugevatoimelisi kemikaale, ei sisalda toksilisi aineid, ei sisalda tugevatoimelisi abrasiivseid aineid, ei sisalda kloorvalgendajaid, ei sisalda kloorvalgendajaid, ei sisalda fosfaate, ei sisalda nonüülfenoole, ei sisalda lõhnaaineid, ei sisalda värvaineid, ei sisalda GMO-sid, hüpoallergeenne. Ohutuim alternatiiv tugevatoimelistele keemilistele puhastusvahenditele. Hinnatud ökosertifikaadiga. Soovitame inimestele, kellel esineb astma või mõni allergia. Vähe lenduvaid orgaanilisi ühendeid.kergesti biolagunev, mõjutab vee-elu minimaalselt, pakkematerjalid on taastöödeldavad, ei ole katsetatud loomade peal.Eriti soovitatav kasutada septilise ja muud tüüpi lokaalse kanalisatsiooniga kodudes.

KUIDAS NEED TOIMIVAD?

Probiootikumide toimimise põhimõte seisneb patogeensete (haigusttekitavate) bakterite „väljatõrjumises” ja probiootilistega asendamises. Sellel tehnoloogial põhinevadki seeria TRI-BIO PROBIOOTIKUMID puhastusvahendid. Tänu vahendites sisalduvatele miljonitele kasulikele bakteritele saab loodus ise hoolitseda selle eest, et teie kodu oleks ideaalselt puhas.

Inimene puutub kahjulike ainetega kokku iga päev – need satuvad tema organismi sünnist alates. Paljud koostisosad, näiteks fosfaadid, võivad ladestuda organismi kudedesse ja avaldada pikaajalist kahjulikku mõju rakkudele. Kõik pesuvahendid satuvad kasutamise käigus või pärast kasutamist torustikku ja sealt edasi veekogudesse, tekitades korvamatut kahju loodusele.

Paraku ei ole tänapäeval võimalik täielikult ära hoida kahjuliku kodukeemia sattumist organismi. Nahk puutub pesuvahenditega kokku põranda, mööbli ja muude pindade pesemisel. Kui te just isikukaitsevahendeid ei kasuta, hingate märkimisväärse osa kahjulikest ainetest sisse koristamise ajal. Pesupulbriga pestud riideesemetele jääb isegi pärast hoolikat loputamist pesuvahendit külge. Seepärast on „puhtus” suhteline mõiste.

Puhastusvahendite seeria TRI-BIO PROBIOOTIKUMID pakub uuenduslikku koristustehnoloogiat. Pärast puhastatavale pinnale kandmist asuvad probiootikumid taastama ruumi mikrofloorat, hoides sellega ära haigusi, kõrvaldades ebameeldivad lõhnad ja taastades loomuliku tervisliku mikrokliima. Vahendites sisalduvad aktiivsed koostisosad eemaldavad mustuse-, rasva-, õli- ja toiduplekid ning tungivad kergesti pindade mikropooridesse, võimaldades sügavaimat puhastust. Probiootikumid loovad terve, puhta ja tasakaalustatud mikrofloora, mis on ohutu ka kõige tundlikuma nahaga pereliikmetele. Tervislik mikrofloora hoiab ära kahjulike bakterite tekkimise veel mitme päeva jooksul pärast koristamist – see tähendab, et kodu on alati puhas.
ANTIBAKTERIAALSED PUHASTUSTOOTED VS PROBIOOTILISED PUHASTUSVAHENDID

Kirjeldus Antibakteriaalsed keemilised puhastusvahendid Probiootilised puhastusvahendid
Puhastamisvõime Suurepärane Suurepärane ++++.
Puhastavad sügavamalt ka mikroskoopilisel tasandil, ulatudes pragudesse, lõhedesse ja pinnapooridesse.
Lõhnade neutraliseerimine Varjavad halbu lõhnu. Tulemus on parem kui enamiku tänapäevaste kemikaalide puhul. Kõrvaldab ebameeldivate lõhnade tekkeallikad, mitte ei varja neid.
Toime kestus Lõppeb kohe pärast pealekandmist Pikaajaline toime. Kuni 3 päeva
Mõju mikrofloorale Hävitavad kõik mikroorganismide tüübid, sh elule
kasulikud, luues ebaloomulikke steriilseid tingimusi.
Hävitavad halvad bakterid probiootiliste
kultuuride koloonia abil.
Loovad tervisliku mikrofloora. Vähendavad infektsiooniohtu.
Mõju pindadele Regulaarsel kasutamisel kahjustav. Sisaldavad sageli abrasiivseid aineid. Ei ole soovitatav kasutada õrnadel pindadel Ohutu kasutamiseks kõikidel pindadel.
Tervisealased nõudmised
pindadele
Väga soovitatav on pinda 2–3 korda loputada, et
eemaldada ohtlike kemikaalide jäägid.
Ei vaja loputamist
Mõju inimestele Keemilised koostisained kogunevad kehas, pärsivad immuunsüsteemi, tekitavad allergilisi reaktsioone ja võimalik, et isegi vähki Kasutamiseks ohutu. Hüpoallergeenne.
Soovitame kasutada inimestel, kellel on allergia
või astma, kui koostis ei sisalda lõhna- ja
värvaineid
Mõju keskkonnale Kogunevad keskkonda, avaldavad negatiivset mõju
floorale ja faunale
Biolagunev, keskkonnasõbralik
Kaitsevahendite (nt kinnaste) kasutamine Väga soovitatav Pole vaja. Võib kasutada kinnasteta