TRI-BIO-Probio

Jaunākās paaudzes īsti bioloģiskie līdzekļi ar dzīvotspējīgām mikroorganismu kultūrām. probiotic-cleaners
Vispasaules Veselības aizsardzības organizācija ir definējusi jēdzienu – “probiotisks”, kas nozīmē “dzīvībai”. Probiotiķi ir dzīvi labvēlīgi mikroorganismi, kuri pie pareizas koncentrācijas sniedz labumu veselībai.
Aktīvie probiotiķi tīra mikroskopiskā līmenī, novērš nepatīkamas smakas, līdz 3 dienām aizsargā virsmu no slēptiem netīrumiem plaisās un virsmas porās. Aizstāj kaitīgas baktērijas ar probiotiskiem mikroorganismiem, samazina infekcijas risku un rada veselīgu mikrofloru. Probiotiķi viegli iekļūst virsmas plaisās un porās, tā nodrošinot daudzkārt dziļāku tīrīšanu un ilgstošāku smakas kontroli.

 

VESELĪBAI UN VIDEI

probiotic-gardenVisi TRI-BIO Probiotic tīrīšanas līdzekļi atbilst šādiem standartiem:
Nesatur fosfātus, šķīdinātājus, balinošo hloru, abrazīvās vielas, smaržvielas, krāsvielas. Tiek rekomendēts cilvēkiem ar noslieci uz alerģiskām reakcijām un astmas slimniekiem.
PH neitrāls.
Zems GOS līmenis, bioloģiski sadalāms, minimāla ietekme uz ūdenī mītošajiem organismiem. Nav izmēģināts uz dzīvniekiem. Pārstrādājams iepakojamai materiāls. Tiek rekomendēts izmantot mājās ar septisko un cita veida autonomo kanalizācijas sistēmu.

Antibakteriālo un probiotisko tīrīšanas līdzekļu salīdzinājums

Apraksts Antibakteriālieķīmiskie tīrīšanas līdzekļi Probiotiskie
 tīrīšanas līdzekļi
Tīrīšanas spēja Ļoti laba Ļoti laba ++++
Tīra un dezinficē mikroskopiskā līmenī, viegli iekļūstot plaisās un porās, tā nodrošinot daudzkārt dziļāku tīrīšanu
Smaku kontrolēšana Maskē nepatīkamo smaku Iedarbības ziņā pārspēj plaši pazīstamos dezodorējošos līdzekļus
Iznīcina nepatīkamo smaku, nevis maskējot to, bet novēršot cēloņus, kas to rada.
Iedarbības ilglaicīgums Tīra tikai pielietošanas laikā Ilgstoša iedarbība. Līdz pat 3 dienām
Ietekme uz mikrovidi Iznīcina visus mikroorganismus, tai skaitā labvēlīgus. Tiek radīti nedabīgi sterili apstākļi. Iznīcina kaitīgās baktērijas. Rada labvēlīgu mikrovidi. Samazina infekcijas risku.
Ietekme uz virsmām Bieži negatīva ietekme, lietojot ilgstoši. Bieži satur abrazīvas vielas. Nav ieteicami delikātām virsmām Droši un saudzīgi pret visām virsmām, pat ļoti delikātām
Pēcapstrādes prasības Ļoti ieteicams noskalot apstrādāto virsmu 2-3 reizes, lai atbrīvotos no ķimikāliju paliekām Virsmas noskalošana nav nepieciešama
Ietekme uz cilvēkiem Ķīmiskie elementi uzkrājas cilvēka ķermenī. Ar laiku tie nomāc imūnsistēmu, rada alerģiskas reakcijas un pat izraisa vēža saslimšanas Droši lietošanā. Hipoalerģiski. Ir ieteicami astmas un alerģijas slimniekiem, cilvēkiem ar jūtīgu ādu (ja nav pievienotas smaržvielas un krāsvielas)
Ietekme uz vidi Ķīmiskie elmenti uzkrājas apkārtējā vidē. Negatīva ietekme uz floru un faunu Bioloģiski viegli sadalās. Videi draudzīgi
Aizsarglīdzekļu, piem., cimdu, lietošana, Ļoti ieteicama Nav nepieciešami. Droši izmantojami bez aizsargcimdiem