OLULISED TÄHISED

EcoGreen2 Tootemark ECO GREEN GREEN on vabatahtlik projekt USA-s, selle eesmärk on julgustada ettevõtteid turustama keskkonnasõbralikke tooteid. Saadaval järgmistes tootekategooriates: pinnapuhastusvahendid, pesuvahendid nõudepesumasinatele, pesuvahendid nõude käsitsi pesemiseks, pesuvahendid pesu pesemiseks, seebid ja šampoonid, kraanikausside puhastusvahendid, lokaalsete kanalisatsioonisüsteemide hooldusvahendid, sanitaarruumide puhastusvahendid, desinfitseerimisvahendid, bioloogilised lisandid.
ecolabel_logo2 EU Ecolabel on terves Euroopas tuntud vabatahtlik tootemark, mis edendab keskkonnaalast kvaliteeti. Saadaval järgmistes tootekategooriates nõudepesumasinate puhastusvahendid, pesuvahendid nõude käsitsi pesemiseks, pesuvahendid pesu pesemiseks, universaalsed puhastusvahendid only, seebid, šampoonid ja palsamid, puhastusvahendid kangastele, jalanõudele, värvide ja lakkide eemaldamiseks, elektroonikaseadmete, sülearvutite, televiisorite, puitkatete, tekstiilkatete, puitmööbli puhastamiseks, kasvusubstraadid ja mullaparandusained, elektripirnid, soojuspumbad, määrded, madratsid, koopia- ja graafikupaber, tualettpaber, teenused laagriplatsidele, teenused majutusasutustele.
 PROBIOCLEANER2 Bioloogilised puhastuvahendid, mis sisaldavad elujõulisi probiootilisi mikroorganismide kultuure.
 BioEnzimatic2 Bioloogilised puhastusvahendid, mis sisaldavad ensüüme.
astma2 Tooteid soovitab LRi astma- ja allergiaühing, mis on vabatahtlik projekt allergiate ja astma käes kannatavate inimeste kaitsmiseks. Toodetel on ka selle ühingu sertifikaat.
Vegan-NEW Ei sisalda loomseid materjale. Ei ole katsetatud loomade peal.
100prc2 Katsetatud ja tagatud algupärane kvaliteet.
Baby2 Piisavalt õrn ka beebi tundliku naha jaoks.
Hands2 Ohutu kasutada, kindaid pole vaja.