TRI-BIO-Probio

Naujoviški ekologiški biologiniai valikliai, kurių sudėtyje yra gyvybingų probiotinių mikroorganizmų kultūrų. probiotic-cleanersTRI-BIO ekologiški probiotiniai valikliai yra geriausi, efektyviausi ir paprasčiausiai naudojami valikliai, kokius tik esate bandę. Tai tikri biologiniai valikliai, kurių sudėtyje yra gyvybingų probiotinių mikroorganizmų kultūrų.
Pasaulinė sveikatos organizacija sąvoką „probiotinis“ apibrėžia kaip „skirtas gyvybei“. „Probiotikas – tai gyvas mikroorganizmas, kurio tam tikras kiekis yra naudingas jo šeimininko sveikatai.“
Neįtikėtinai efektyvūs, saugūs naudoti ir nekenksmingi aplinkai. Jie natūraliai ir saugiai valo bei dezinfekuoja mikroskopiniu lygiu. Kitaip nei įprasti dezinfekantai, TRI-BIO probiotikai nužudo tik blogąsias bakterijas ir sukuria sveiką mikroflorą. Jie sumažina infekcijų pavojų ir efektyviai pašalina nemalonius kvapus.
Probiotikai lengvai prasiskverbia į įtrūkius, plyšius ir paviršiaus poras, todėl valoma giliau bei ilgiau kontroliuojami kvapai. Jie tęs valymą ir teiks apsaugą iki trijų dienų!

SVEIKATAI IR APLINKAI

probiotic-gardenVisi TRI-BIO ekologiški probiotiniai valikliai yra ekologiškai sertifikuotos ir atitinka šiuos standartus:
Nėra agresyvių cheminių medžiagų, nėra nuodingųjų medžiagų, nėra grubių abrazyvinių medžiagų, nėra agresyvių tirpiklių, nėra chloro baliklio, nėra fosfatų, nėra nonilfenolių, nėra kvapiųjų medžiagų, nėra dažiklių, nėra GMO, hipoalerginiai. Saugus pasirinkimas vietoje stiprių cheminių valiklių. Suteiktas eko sertifikatas. Rekomenduojamas alergiškiems žmonėms ir sergantiems astma. Mažas lakiųjų organinių junginių kiekis, lengvai biologiškai suyrantys, minimalus poveikis vandens organizmams, perdirbamos pakuočių medžiagos, neatlikti bandymai su gyvūnais. Ypač rekomenduojama naudoti namuose, kuriuose įrengtos septinės ir kitų tipų nuotekų vietinės kanalizacijos sistemos.

KAIP TAI VEIKIA?

Probiotikų veikimo principas – konkurencinio išstūmimo metodas, kai patogeninės bakterijos pakeičiamos probiotinėmis. Ši technologija ir tapo TRI-BIO PROBIOTINIAI valiklių pagrindu. Pasikviesdami į namus milijonus nematomų pagalbininkų, pačiai gamtai suteikiate galimybę prižiūrėti, kad jūsų gyvenamosiose patalpose būtų ideali švara.

Buityje kenksmingos medžiagos į organizmą patenka reguliariai nuo pat gimimo ir beveik kiekvieną dieną. Kai kurie komponentai, pavyzdžiui, fosfatai, gali kauptis organizmo audiniuose ir nuolat kenkti ląstelėms. Visi panaudoti plovikliai kaip tirpalai patenka į kanalizaciją, o iš ten – į vandens telkinius, darydami negrįžtamą žalą gamtai.

Deja, šiandien išvengti, kad pavojingos buitinės cheminės medžiagos nepatektų į organizmą, beveik neįmanoma. Plovikliai veikia odą plaunant grindis, baldus ir kitus paviršius. Jei tik nenaudojamos individualios apsaugos priemonės, nemaža dalis kenksmingųjų medžiagų valant įkvepiama. Skalbimo milteliais išskalbtuose drabužiuose, net ir kruopščiai juos perplovus, lieka dalis skalbimo priemonių. Todėl tokia „švara“ yra ganėtinai sąlyginė.

TRI-BIO PROBIOTINIAI siūlo naują evoliucinę valymo technologiją! Užpilti ant bet kokio paviršiaus probiotikai pradeda sparčiai atkūrinėti patalpos mikroflorą, saugodami nuo ligų, naikindami nemalonų kvapą ir atkurdami normalų, sveiką mikroklimatą. Priemonėse esančios aktyviosios medžiagos naikina purvą, riebalus, aliejų ir maisto atliekas, lengvai prasiskverbia į paviršių mikroporas ir labai giliai valo. Probiotikai sukuria naudingą, švarią, subalansuotą mikroflorą, kuri yra saugi net patiems jautriausiems šeimos nariams. Susidariusi apsauginė mikroflora kenksmingoms bakterijoms atsirasti kliudo dar keletą dienų po valymo – tai yra nuo vieno tvarkymosi iki kito.
ANTIBAKTERINIAI VALYMO PRODUKTAI IR PROBIOTINIAI VALIKLIAI

Aprašas Antibakteriniai cheminiai valikliai Probiotiniai valikliai
Valymo efektyvumas Puikus Puikus ++++
Gilesnis valymas mikroskopiniu lygiu, pasiekiant įtrūkius, plyšius ir paviršiaus poras
Kvapų kontrolė Blogų kvapų maskavimas Atsižvelgiant į rezultatus, pranoksta daugumą šiuolaikinių cheminių oro gaiviklių ir kvapų maskavimo priemonių. Panaikina kvapus ne maskuodami juos, bet pašalindami kvapus sukėlusias organines medžiagas
Poveikio trukmė Panaudojus baigiasi iškart Ilgai išliekantis poveikis. Iki 3 dienų
Poveikis mikroflorai Sunaikina visų tipų mikroorganizmus, įskaitant naudingus gyvybei, sukurdami nenatūraliai sterilias sąlygas Sunaikina blogąsias bakterijas apgyvendindami probiotines kultūras.
Sukuria sveiką mikroflorą.
Sumažina infekcijos pavojų.
Poveikis paviršiams Reguliariai naudojant, paviršius pažeidžiamas. Sudėtyje dažnai yra abrazyvinių medžiagų. Nerekomenduojama naudoti ant jautrių paviršių Saugu naudoti ant visų tipų paviršių
Paviršių higienos reikalavimai Primygtinai rekomenduojama 2–3 kartus nuplauti, kad būtų pašalinti pavojingų cheminių medžiagų likučiai Nuplauti nereikia
Poveikis žmonėms Cheminės sudedamosios dalys kaupiasi organizme, silpnina imuninę sistemą, sukelia alergines reakcijas ir net gali sukelti vėžį Naudoti saugu. Hipoalerginiai.
Jei sudėtyje nėra kvapų ir dažiklių, rekomenduojama žmonėms, kenčiantiems dėl alergijų ir astmos!
Poveikis aplinkai Kaupiasi aplinkoje, daro neigiamą poveikį augmenijai ir gyvūnijai Biologiškai suyrantys, nekenksmingi aplinkai
Apsaugos priemonių (pvz., pirštinių) naudojimas Primygtinai rekomenduojama Neprivaloma. Galima naudoti nemūvint pirštinių