TRI-BIO-Natural

TRI-BIO loouslik ökopuhastusvahendite seeria, milles kasutatakse naturaalseid taimseid ja mineraalseid koostisaineid. natural-laundry
Ei sisalda ohtlikke kemikaale, aga on sama tõhusad kui tuntud tugevatoimelised keemilised puhastusvahendid. Ohutu kasutada ilma kinnasteta. Soovitame kasutada tundliku nahaga inimestel. Soovitame kasutada inimestel, kellel on allergia või astma. Hinnatud ökosertifikaadiga. Ohutum alternatiiv tugevatoimelistele keemilistele puhastusvahenditele.
Karmid mustusega, aga õrnad naha ja keskkonnaga.
Kontsentreeritud ja ökonoomne.

TERVISESÕBRALIK JA KESKKONNASÕBRALIK

natural-dishKõik TRI-BIO ökoloogilised naturaalsete cpuhastusvahendid on Ökoloogiliselt sertifitseeritud ja vastama järgmistele standarditele:
Ei sisalda tugevatoimelisi kemikaale, ei sisalda toksilisi aineid, ei sisalda tugevatoimelisi abrasiivseid aineid, ei sisalda kloorvalgendajaid, ei sisalda kloorvalgendajaid, ei sisalda fosfaate, ei sisalda nonüülfenoole, ei sisalda lõhnaaineid, ei sisalda värvaineid, ei sisalda GMO-sid, hüpoallergeenne. Ohutuim alternatiiv tugevatoimelistele keemilistele puhastusvahenditele. Hinnatud ökosertifikaadiga. Soovitame inimestele, kellel esineb astma või mõni allergia. Vähe lenduvaid orgaanilisi ühendeid.kergesti biolagunev, mõjutab vee-elu minimaalselt, pakkematerjalid on taastöödeldavad, ei ole katsetatud loomade peal.Eriti soovitatav kasutada septilise ja muud tüüpi lokaalse kanalisatsiooniga kodudes.

ALWAYS SAFE! ALWAYS GREEN! ALWAYS CLEAN!