TRI-BIO-Probio

Linia najnowszej generacji ekologicznych bio-środków do czyszczenia, które zawierają żywe kultury mikroorganizmów o właściwościach probiotycznych. probiotic-cleanersEkologiczne, probiotyczne środki czyszczące TRI-BIO są najlepszymi, najbardziej skutecznymi i najłatwiejszymi w użyciu środkami, jakich kiedykolwiek używałeś. Są to prawdziwe biologiczne środki czyszczące, które zawierają prawdziwe kultury mikroorganizmów o właściwościach probiotycznych.
Światowa Organizacja Zdrowia definiuje określenie „Probiotyczne” jako „dla życia”. „Probiotyki to żywe drobnoustroje, które podane w odpowiedniej ilości wywierają korzystny wpływ na zdrowie gospodarza”.
Niewiarygodnie skuteczne, bezpieczne w użyciu i przyjazne dla środowiska. Naturalnie i bezpiecznie czyszczą i dezynfekują na poziomie mikroskopowym. W przeciwieństwie do zwykłych środków dezynfekujących, probiotyki TRI-BIO zabijają tylko szkodliwe bakterie, tworząc zdrową mikroflorę. Obniżają ryzyko infekcji i skutecznie usuwają nieprzyjemne zapachy.
Probiotyki z łatwością docierają do pęknięć, szczelin i zagłębień na powierzchniach, zapewniając głębokie czyszczenie i długotrwałą kontrolę zapachu. Proces czyszczenia i ochrony trwa aż do trzech dni!

HEALTH & ENVIRONMENTAL BENEFITS

probiotic-gardenAll TRI-BIO ecological probiotic cleaners are ECO certified and conform to the following standards:
Nie zawierają ostrych substancji chemicznych. Nie zawierają substancji toksycznych. Nie zawierają ostrych substancji ściernych. Nie zawierają mocnych rozpuszczalników. Nie zawierają chloru. Nie zawierają fosforanów. Nie zawierają nonynofenoli. Nie zawierają barwników. Hipoalergiczne.
Mała ilość lotnych związków organicznych.
Łatwo ulegają biodegradacji.
Minimalny wpływ na organizmy wodne.
Opakowania z tworzyw nadających się do recyklingu.
Nietestowane na zwierzętach.
Zalecane do stosowania w domach z różnym rodzajem systemów kanalizacyjnych (m.in. septycznym).

ANTYBAKTERYJNE ŚRODKI CZYSZCZĄCE KONTRA PROBIOTYCZNE ŚRODKI CZYSZCZĄCE

Opis Antybakteryjne chemiczne środki czyszczące Probiotyczne środki czyszczące
Siła czyszczenia Wyśmienita Wyśmienita ++++
Głębsze czyszczenie na poziomie mikroskopowym poprzez docieranie do pęknięć, szczelin i zagłębień na powierzchniach.
Kontrola zapachów Maskują nieprzyjemne zapachy Przewyższają skutecznością większość nowoczesnych odświeżaczy i środków maskujących zapachy. Usuwają nieprzyjemne zapachy, nie maskując ich, lecz usuwając czynniki będące ich przyczyną.
Trwałość efektów Ustają zaraz po zakończeniu aplikacji Długotrwały efekt. Aż do 3 dni
Wpływ na mikroflorę Niszczą wszystkie mikroorganizmy, wraz z tymi, które są korzystne, tworząc przy tym nienaturalne, sterylne warunki Niszczą szkodliwe bakterie poprzez osadzenie się kultur probiotycznych
Tworzą zdrową mikroflorę.
Obniżają ryzyko infekcji
Oddziaływanie na powierzchnie Wymagające, gdyż muszą być stosowane regularnie. Często zawierają substancje ścierne. Niepolecane dla powierzchni delikatnych Bezpieczne dla wszystkich rodzajów powierzchni
Zalecenia zdrowotne Zaleca się je spłukiwać 2-3 razy, w celu usunięcia resztek szkodliwych substancji chemicznych. Nie wymagają spłukiwania.
Wpływ na ludzi Składniki chemiczne kumulują się w ciele, pokonują system odpornościowy, wywołują reakcje alergiczne, a nawet mogą być przyczyną zachorowań na raka Bezpieczne w użyciu. Hipoalergiczne.
Polecane dla osób z astmą i alergiami, ze względu na brak dodatku perfum i barwników!
Wpływ na środowisko Kumulują się w środowisku, negatywny wpływ na faunę i florę. Ulegają biodegradacji, przyjazne dla środowiska
Użycie sprzętu ochronnego (np. rękawiczek) Zalecane Niewymagane. Mogą być używane bez rękawiczek.