Meie kohta

SONATA ENTERPRISE Inc.
– USA-s asuv ettevõte, kuulub korporatsiooni Sonata Master Group Management Corp.
– Ökoloogiliste puhastusvahendite ja lõhnade neutralisaatorite tootja

Meie ettevõte pakub laia valikut majapidamises kasutatavaid, professionaalseid ja tööstuslikke ÖKO-märgisega probiootilisi ning looduslikke puhastusvahendeid. Maailmas kasvab huvi keskkonnasõbralike toodete vastu ja nii kasvab ka nõudlus meie toodete järele.
Meie tooteid toodetakse Ameerika Ühendriikides.
Hinna alandamiseks tarnitakse neid hulgi ja pakendatakse müügikohale kõige lähemas kohas.

Erinevalt enamikust ökoloogilistest puhastusvahenditest on meie toodetel suurepärane puhastusvõime. Meie probiootilised puhastusvahendid on tõelised bioloogilised puhastusvahendid, mis sisaldavad elujõulisi kasulikke mikroorganismide kultuure, mitte ei ole vaid nime poolest BIOLOOGILISED, nagu tänapäeval kombeks on.
Meie määratud hinnad on võrreldes tuntud kaubamärkide tugevatoimeliste keemiliste puhastusvahenditega konkurentsivõimelised. Seetõttu leiate meie majapidamistooteid tavaliste kaubanduskeskuste riiulitelt, mitte ainult spetsialiseerunud kallitest ÖKO-poodidest, kus müüakse enamikku puhastusvahendeid.

Meie missioon
Meie visioon
Meie eesmärk
Meie strateegia

 

Ehkki meie tooted on ainulaadsed, saab retsepte väga hõlpsasti kopeerida. Oma salajaste retseptide konkurentide eest kaitsmiseks kaitseme neid patendikaitse asemel kaubandussaladuse kaitse seadusega (USA 1996. aasta seadus 18 U.S.C. (Ameerika Ühendriikide seadustik 1996 18 U.S.C. § 1831-1839).
Kaubandussaladus on intellektuaalse omandi vorm, mis annab õigust omavale firmale konkurentide ees eelise, kuni firma suudab oma saladust hoida. Patendikaitse annab patendihoidjale õiguse välistada patendiga kaetud innovatsiooni teistepoolset kasutamist piiratud aja jooksul ja taotleja peab avaldama innovatsiooni kohta piisavalt teavet. Teave füüsiliste vahendite asukoha ja juurdepääsu kohta on piiratud, kui saladusi saab tehniliste teemadega seoses käsitleda ja piirata avaldamise põhiselt põhimõtte „teadmise vajalikkus” alusel. Kõik meie töötajad ja partnerid allkirjastavad konfidentsiaalsuse või mitteavalikustamise lepingud. Meie toodete tootmise ja sulandamise protsessi on kaasatud mitmeid tarnijaid ning ettevõtteid, kes on kõik seotud rangete konfidentsiaalsuslepingutega.

Pakume kõiki oma ökoloogilisi tooteid kõige odavamate võimalike hindadega, et need oleksid taskukohased ka väikese sissetulekuga klientidele. Töötame pidevalt uute ja olemasolevate toodete arendamise kallal.