Apie mus

SONATA ENTERPRISE Inc.

Mūsų bendrovė siūlo daug įvairių „Eko“ probiotinių ir natūralių valymo produktų, skirtų buitiniam, profesionaliam ir pramoniniam naudojimui. Pasaulyje didėja susidomėjimas aplinkai nekenkiančiais produktais, kartu auga ir mūsų produktų paklausa.
Mūsų produkcija gaminama Jungtinėse Amerikos Valstijose. Kad išlaidos būtų mažesnės, produktai tiekiami urmu ir supakuojami kuo arčiau pardavimo vietos.
Kitaip nei daugelis kitų ekologiškų valymo produktų, mūsų produktai valo itin efektyviai. Mūsų probiotiniai valikliai yra tikrai biologiniai valikliai, kurių sudėtyje yra gyvybingų naudingųjų mikroorganizmų kultūrų – tai ne tik pavadinimas „BIO“, itin populiarus šiuo metu.
Mūsų nustatytos kainos yra konkurencingos, lyginant su visų žinomų prekių ženklų stiprių cheminių valiklių kainomis. Todėl mūsų buitinių produktų rasite įprastinių prekybos centrų lentynose, o ne tik specializuotose brangiose ekologiškų prekių parduotuvėse, kur parduodama dauguma kitų ekologiškų valiklių.

Mūsų misija
Muse vizija
Mūsų tikslas
Mūsų strategija

 

Nors mūsų produktai yra unikalūs, receptūrą galima lengvai nukopijuoti. Savo slaptoms receptūroms apsaugoti nuo konkurentų pasirinkome komercinės paslapties įstatymą (JAV kodeksas 1996 18 U.S.C. § 1831-1839), o ne patento apsaugą.
Komercinė paslaptis yra intelektinės nuosavybės forma, kuri leidžia jos savininkams naudotis privalumu prieš konkurentus tol, kol sugeba išsaugoti ją paslaptyje. Patento apsauga suteikia patento turėtojui teisę ribotą laikotarpį slėpti informaciją apie išradimą, apsaugotą patentu, ir pareiškėjas privalo atskleisti pakankamai informacijos apie išradimą. Informacija apie vietą ir prieigą prie fizinių paslapčių saugojimo vietų yra ribota ir ji atskleidžiama tik ribotai dėl techninių poreikių. Visi mūsų darbuotojai ir partneriai pasirašo konfidencialumo, arba neatskleidimo, sutartis. Gaminant ir maišant mūsų produktus dalyvauja daug bendrovių ir tiekėjų, kurie visi yra pasirašę griežtas konfidencialumo sutartis

Mes parduodame savo ekologiškus produktus žemiausiomis kainomis, kad jie būtų prieinami net mažas pajamas gaunantiems klientams. Nuolat dirbame, kad sukurtume naujų produktų ir patobulintume esamus produktus.