O nas

SONATA ENTERPRISE Inc.
– Firma znajdująca się w Stanach Zjednoczonych, będąca częścią Sonata Master Group Management Corp.
– Producent ekologicznych środków czyszczących i odświeżaczy powietrza

Nasza firma oferuje szeroki zakres ekologicznych, probiotycznych i naturalnych środków czyszczących przeznaczonych dla gospodarstw domowych, a także do zastosowań profesjonalnych i przemysłowych. Zapotrzebowanie na nasze produkty wzrasta wraz z odnotowywanym na całym świecie zainteresowaniem produktami przyjaznymi środowisku.
Nasze środki są produkowane w Stanach Zjednoczonych. W celu obniżenia kosztów, są one sprowadzane hurtowo i pakowane w opakowania jednostkowe najbliżej właściwego miejsca sprzedaży.
W przeciwieństwie do większości ekologicznych produktów czyszczących, nasze środki charakteryzują się znakomitą siłą czyszczenia. Są to probiotyczne środki biologiczne, zawierające żywe kultury pożytecznych mikroorganizmów, a nie tylko nazywane BIO, co często się zdarza w dzisiejszych czasach.
Nasze ceny są konkurencyjne względem cen wszystkich znanych marek oferujących środki czyszczące o silnym działaniu. Z tego powodu nasze produkty znajdziesz na półkach przeciętnego supermarketu, a nie tylko w drogich sklepach EKO, gdzie sprzedawana jest większość tego typu produktów.

Nasza Misja
Zapewnienie najwyższej jakości ekologicznej alternatywy dla silnie działających, chemicznych środków do czyszczenia, posiadających taką samą moc czyszczenia oraz dostępnych w tym samym przedziale cenowym.
“EKO, które naprawdę czyści i jest przystępne cenowo dla każdego klienta.”
Nasza Wizja
Nasz Cel
Nasza Strategia

 

Mimo że nasze produkty są unikalne, ich formuły mogą być łatwo kopiowane. By chronić je przed działaniami nieuczciwej konkurencji, zdecydowaliśmy objąć je prawem tajemnicy handlowej (Ustawa z 1996 18 U.S.C. § 1831-1839), a nie ochroną patentową. Tajemnica handlowa to forma własności intelektualnej, która daje firmie przewagę nad konkurencją tak długo, jak uda się utrzymać ją w tajemnicy. Ochrona patentowa daje jej posiadaczowi prawo do wykluczenia innych z wykorzystania opatentowanego wynalazku na określony okres czasu, a wnioskujący jest zobowiązany do ujawnienia odpowiedniej wiedzy na temat innowacji. Informacje na temat lokalizacji i dostępu do infrastruktury, gdzie można zobaczyć nasze technologie w działaniu, są ograniczone. Informacje techniczne również nie są powszechnie ujawniane. Nasi pracownicy i współpracownicy podpisują umowy o zachowaniu poufności. Wielu dostawców i liczne firmy są zaangażowane w proces produkcji i mieszania naszych produktów, jednak wszyscy przestrzegają umów o zachowaniu poufności.

Oferujemy ekologiczne środki czyszczące w możliwie najniższych cenach, aby były dostępne nawet dla mniej zamożnych klientów. Wciąż pracujemy nad nowymi produktami, a także nad udoskonaleniem już istniejących.