SVARBŪS ŽENKLAI

EcoGreen2 Ženklas ECO GREEN priklauso savanoriškai JAV programai, kuria siekiama skatinti įmones tiekti rinkai produktus, kurie nekenkia aplinkai. Taikoma šioms produktų kategorijoms: universaliems paviršių valikliams, indaplovių plovikliams, indų plovikliams, skalbikliams, muilams ir šampūnams, kanalizacijos valikliams, vietinių nuotekų sistemų priežiūros priemonėms, sanitarinių įrenginių valikliams, nukenksminimo priemonėms, biologiniams priedams.
ecolabel_logo2 EU Ecolabel yra savanoriškas visoje Europoje naudojamas ženklas, skatinantis nepriekaištingai rūpintis aplinka. Taikoma šioms produktų kategorijoms: indaplovių plovikliams, indų plovikliams, skalbikliams, universaliems valikliams, muilams, šampūnams ir plaukų kondicionieriams, audiniams, avalynei, dažams ir lakams, elektroninei įrangai, nešiojamiesiems kompiuteriams, televizoriams, medinei dangai, audinių dangai, mediniams baldams, auginimo terpėms ir dirvožemio gerinimo medžiagoms, šviesos lemputėms, šilumos siurbliams, tepalams, čiužiniams, kopijavimo ir braižybos popieriui, vyniojamajam popieriui, stovyklaviečių paslaugoms, turistų apgyvendinimo paslaugoms.
°°
 PROBIOCLEANER2 Biologiniai valikliai, kurių sudėtyje yra probiotinių mikroorganizmų kultūrų.
 BioEnzimatic2 Biologiniai valikliai, kurių sudėtyje yra fermentų.
astma2 Sertifikavo ir rekomenduoja Latvijos astmos ir alergijos asociacija; savanoriška programa, skirta apsaugoti žmones, kenčiančius dėl alergijų ir astmos.
Vegan-NEW Sudėtyje nėra medžiagų, išgautų ar pagamintų iš kokių nors gyvūninių produktų. Neatlikti bandymai su gyvūnais.
100prc2 Išbandyta ir užtikrinta originali kokybė.
Baby2 Švelnūs net jautriai kūdikio odai.
Hands2 Saugu naudoti, nereikia mūvėti pirštinių.