TRI-BIO-Natural

Linia naturalnych, ekologicznych środków czyszczących, na bazie składników roślinnych i mineralnych. Bez dodatku niebezpiecznych chemikaliów, jednak równie skutecznych jak dobrze znane, silne środki chemiczne do czyszczenia. natural-laundry
Bezpieczne w użyciu bez rękawic ochronnych. Zalecane dla osób ze skórą wrażliwą.Polecane dla osób z astmą i alergiami. Wszystkie produkty posiadają eko-certyfikaty. Bezpieczna alternatywa dla ostrych środków czyszczących.
Skoncentrowane i ekonomiczne w użyciu.
Bezlitosne dla brudu, ale łagodne dla skóry i środowiska.

HEALTH & ENVIRONMENTAL BENEFITS

natural-dishAll TRI-BIO ecological natural cleaners are ECO certified and conform to the following standards:
Nie zawierają ostrych substancji chemicznych. Nie zawierają substancji toksycznych. Nie zawierają ostrych substancji ściernych. Nie zawierają mocnych rozpuszczalników. Nie zawierają chloru. Nie zawierają fosforanów. Nie zawierają nonynofenoli. Nie zawierają barwników. Hipoalergiczne. Mała ilość lotnych związków organicznych. Łatwo ulegają biodegradacji. Minimalny wpływ na organizmy wodne. Opakowania z tworzyw nadających się do recyklingu. Nietestowane na zwierzętach. Zalecane do stosowania w domach z różnym rodzajem systemów kanalizacyjnych (m.in. septycznym). Polecane dla osób z astmą i alergiami. Wszystkie produkty posiadają eko-certyfikaty. Bezpieczna alternatywa dla ostrych środków czyszczących.

ALWAYS SAFE! ALWAYS GREEN! ALWAYS CLEAN!