SVARĪGI APZĪMĒJUMI

EcoGreen2 ECO GREEN zīme – ekomarķējums ASV, pielieto pēc brīvprātības principa un ir paredzēts uzņēmumiem, lai veicinātu ekoloģisku produktu ražošanu un izplatīšanu. Pieejams šādās kategorijās: visa veida virsmu tīrītāji, mazgāšanas līdzekļi trauku mazgājamām mašīnām, mazgāšanas līdzekļi trauku mazgāšanai ar rokām, ziepes un šampūni, kanalizācijas sistēmu, notekcauruļu tīrītāji, sanitāro mezglu tīrītāji, dezinfekcijas līdzekļi un bioloģiskās piedevas.
ecolabel_logo2 EU Ecolabel – oficiāls ES ekoloģisku produktu marķējums, izmanto pēc brīvprātības principa un ir atzīts visā Eiropā. Pieejams šādās kategorijās: mazgāšanas līdzekļi trauku mazgājamām mašīnām, mazgāšanas līdzekļi trauku mazgāšanai ar rokām, veļas mazgāšanas līdzekļi, tikai universālie mazgāšanas līdzekļi, ziepes, šampūni, matu kondicionieri, tekstilizstrādājumi, apavi, krāsvielas un lakas, elektroniskās ierīces, televizori, portatīvie datori, koka pārklājumi, tekstila pārklājumi, koka mēbeles, augšanas substrāti un augsnes uzlabotāji, kvēlspuldzes, siltumsūkņi, smērvielas, matrači, kopēšanas papīrs un papīrs poligrāfijai, plānais ietinamais papīrs, kā arī tūrisma pakalpojumi.
NordicSwanEcolabel Ziemeļvalstu ekomarķējumu (Nordic Swan Ecolabel) 1989. gadā izveidoja Ziemeļu Ministru padome kā brīvprātīgu ekomarķējuma shēmu ziemeļvalstīm Dānijai, Somijai, Islandei, Norvēģijai un Zviedrijai. Tas ir efektīvs instruments, kas palīdz uzņēmumiem, kuri vēlas virzīties uz priekšu ar ilgtspējīgiem risinājumiem, un tādējādi ļauj patērētājiem un profesionāliem pircējiem izvēlēties videi draudzīgākās preces un pakalpojumus. Ziemeļvalstu ekomarķējums nosaka stingras vides prasības visos attiecīgajos produkta dzīves cikla posmos, nosaka stingras prasības ķīmiskajām vielām, ko izmanto ekomarķējuma produktos, pastāvīgi pastiprina prasības precēm un pakalpojumiem, lai radītu ilgtspējīgu attīstību, sertificē un pārbauda, vai visas prasības ir izpildītas pirms produkts ir apstiprināts.
 PROBIOCLEANER2 Bioloģiski tīrīšanas līdzekļi, kas satur dzīvotspējīgas mikroorganismu kultūras.
 BioEnzimatic2 Enzīmus saturoši tīrīšanas biolīdzekļi.
astma2 Sertificēti produkti. Rekomendē LR Astmas un alerģijas asociācija. Marķējums, ko pielieto pēc brīvprātības principa un kas paredzēts, lai aizsargātu cilvēkus, kas cieš no astmas vai alerģijām.
Vegan-NEW Nesatur dzīvnieku izcelsmes produktus. Nav testēts uz dzīvniekiem.
NotTestedOnAnimals Nav testēts uz dzīvniekiem. Bez nežēlības.